Membri

Asociația Transcena

Persoană de contact:
Mihaela Săsărman mihaela@transcena.ro +40723300403

GRADO – Grupul Român pentru Apărarea Drepturilor Omului

Persoană de contact:
Mihai Popescu
office@grado.org.ro

Fundația Sensiblu

Persoană de contact:
Cristina Horia
Cristina.Horia@adpharma.com
+40726301331

Centrul Filia

Persoană de contact:
Andreea Braga
andreea.braga@centrulfilia.ro
021 313 8024

CPE - Centrul Parteneriat pentru Egalitate

Persoană de contact:
Irina Sorescu
isorescu@cpe.ro
+40213354176

Asociaţia Femeilor Impotriva Violenţei - Artemis

Persoană de contact:
Eva Laszlo
contact@afiv-artemis.ro

Asociatia pentru Libertate şi Egalitate de Gen, A.L.E.G., Sibiu

Persoană de contact:
Camelia Proca
contact@aleg-romania.eu
Consiliere online tel. 0369 801 808, 0753 893 531 program: 9-18, L-V

Asociaţia FRONT

Persoană de contact:
Tudorina Mihai
Email: front.feminist@gmail.com

Asociația Anais

Persoană de contact:
Mihaela Mangu
mihaela.mangu@asociatia-anais.ro
+40736.380.879

E-ROMNJA – Asociatia pentru Promovarea Drepturilor Femeilor Rome

Persoană de contact:
Carmen Gheorghe
office@e-romnja.ro 031 425.19.92

Institutul Est European pentru Sănătatea Reproducerii – IEESR, Tg Mureş

Persoană de contact:
Elena Micheu
emicheu@eeirh.org
+31265255532

Centrul de Mediere şi Securitate Comunitară – CMSC, Iasi

Persoană de contact:
Laura Albu
lalbu@cmsc.ro

Asociația All for family

Persoană de contact:
Pap Elena tel 0726313497
adresa email elenapap79@yahoo.com

Pas Alternativ, Braşov

Persoană de contact:
Iolanda Beldianu
pass1bv@yahoo.com
0745852646

SPICC (Solidaritate, Participare, Incluziune, Comunicare, Cooperare)

Persoană de contact:
Simona Daniela Ionescu
contact@spicc.eu;
simona.ionescu@spicc.eu
724 850 997

Asociația Viitor - Integritate - Succes (V.I.S)

Persoană de contact:
Trașcă Elisabeta
tel: 0723 369680
email: elyza_tr@yahoo.com

Asociația Femeilor Universitare

Persoană de contact:
Andreea Popescu
email: romaniaafu@gmail.com
tel: 0742.01.08.17

Asociatia „Business Profesional Women -Romania” Arad

BPW Arad, Romania +40 723 17 00 27 E-mail: dn_sas@yahoo.com

Asociația Szentkereszty Stephanie Egyesület

Persoană de contact:
Bálint Olga
tel: 0744307472
e-mail: buzamag@yahoo.com

Asociația Psihosfera Brașov

Contact:
0723 246 143